Zatrudnimy osobę na stanowisko:

                                         SPECJALISTA DS. ROZWOJU PRODUKTU

Oczekiwania:

  • Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne i obsługi klienta.

  • Wysoka kultura osobista i rozwinięte zdolności komunikacyjne.

  • Nastawienie na realizację celów i planów zakupowych.

  • Zmysł techniczny jako element mile widziany i na pewno przydatny.

  • Motywacja do osiągania wyników i rozwoju zawodowego.

  • Prawo jazdy kat. B.

Zadania, które stawiamy:

  • Kreowanie i wprowadzanie na rynek nowych produktów oraz rozwój istniejących.

  • Współpraca, negocjacja cen i warunków handlowych z dostawcami.

  • Analiza rynku z uwzględnieniem jego specyfiki, potrzeb oraz trendów.

  • Analiza działań podejmowanych przez konkurencję.

  • Współpraca z Działem Marketingu przy tworzeniu komunikacji związanej z nowymi produktami.

  • Przygotowywanie i udział w formułowaniu materiałów dot. produktów (dokumentacja techniczna, procedury, instrukcje, umowy, prezentacje).

Od nas otrzymasz:

  • Umowę o pracę.

  • Wdrożenie i proces adaptacyjny żebyś poczuł się pewnie.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i stabilne warunki pracy.

Szukamy ludzi, którzy cenią poczucie przynależności, chcą utożsamiać się z firmą i jej celami, chcących realnie wpływać na rozwój firmy i czerpać z tego korzyści dla siebie.