Szukamy osoby na stanowisko:

                                                    HANDLOWIEC NA RYNEK UKRAIŃSKI

Nawiążemy współpracę z obywatelem/ką Ukrainy posiadającym/cą aktualne pozwolenie na pracę w Polsce, posługującym/cą się językiem polskim do rozwoju i zorganizowania sprzedaży asortymentu naszej firmy na rynkach wschodnich.

Proponujemy atrakcyjne warunki współpracy tj. umowę o pracę oraz możliwość uzyskania nagrody finansowej za realizację celów targetowych.

Miejscem pracy jest centrala firmy zlokalizowana w Częstochowie. Zakres powierzonych zadań wiąże się z również z wyjazdami na terenie Ukrainy.

Preferowane osoby z doświadczeniem w pracy handlowca, mile widziana znajomość branży przemysłowej i motoryzacyjnej. Wymagamy umiejętności planowania pracy i raportowania oraz zorientowania na wynik. Zapewniamy wdrożenie i szkolenie w początkowym okresie pracy.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefon bezpośrednio do osoby zarządzającej projektem +48 34 372 33 84.