Certyfikat 1 Fersa 2021 na stronę
FERSA

A&S Fersa jest głównym producentem łożysk dla Oficjalnych Producentów Seryjnych
(OEM - Original Equipment Manufacturers) na całym świecie. Ma ponad 50 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji łożysk dla najbardziej wymagających odbiorców i rynków. Dziś A&S Fersa jest wciąż rosnącą firmą, która pomyślnie konkuruje z wielkimi multinacjami. Jej głównymi celami są jakość, elastyczność i obsługa. W ciągu całej historii nieustających starań o jakość i ciągłego szkolenia personelu, firma uzyskała Standard Jakości ISO 9001 w 1997 roku oraz Certyfikat ISO 14001 w 2002 roku. Otrzymała również cenne nagrody i certyfikaty takie, jak: Nagrodę „Business Excellence” (1998, 2004), Nagrodę „Industrial Merit” (2004) oraz Nagrodę „Export” (2003).
Wszystkie łożyska produkowane przez A&S Fersa zarówno dla rynku przemysłowego, jak i motoryzacyjnego są poddawane rygorystycznemu testowaniu oraz procesowi zatwierdzającemu projekt i jakość podczas różnych etapów rozwoju, prototypowania oraz produkcji. Kontrola jakości procesu produkcji jest gwarantowana przez najnowsze innowacje technologiczne Działu Badań i Rozwoju.
Procesy produkcji są najlepszym powiązaniem wysokiej jakości produktów, potwierdzone i znormalizowane przez przemysł motoryzacyjny OEM na całym świecie.
Wysoka technologia i know - how Fersy pozwalają na kontynuowanie powiększania zasięgu produkcji.
Na rynku polskim Fersa jest obecna od 1998 roku dzięki aktywności autoryzowanego dystrybutora - firmy ROMBOR, mającej siedzibę w Częstochowie. Firma ROMBOR oferuje z magazynu pełny zakres produkcji. Udostępnia również Państwu kompletne katalogi produktów oraz techniczne materiały informacyjne, a dla firm stale współpracujących również cenniki łożysk.